Manifest Wegetarian

*** Translator ***

English English French French German German Italian Italian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish

Detoksykacja a Wegetarianizm

Kiedy ludzie mówią o detoksykacji i oczyszczaniu organizmu ze szkodliwych toksyn, często postrzega się to jako marginalny element w diecie wegetariańskiej. Ludzie naprawdę nie lubią myśleć o szkodliwych toksynach gromadzących się w ich okrężnicy lub tętnicach, ale często jest to produkt uboczny diety mięsożernej zwłaszcza po spożyciu wątróbki w której odkładane jest cała masa toksyn i bóg wie jeszcze ile innych szkodliwych materii się tam gromadzi (naukowcy z pewnością za kilka stuleci odkryją i zidentyfikują a później opiszą te substancje).

Detoksykacja a Wegetarianizm

Dieta bogata w tłuszcze i przetworzoną żywność ma tendencję do spowalniania naszego układu trawiennego, a nasze procesy wydalania również zostają przerwane. Może to pozwolić na gromadzenie się szkodliwych bakterii i toksyn i może powodować ogólne uczucie ospałości, a także szereg zaburzeń trawiennych, takich jak zespół jelita drażliwego lub zapalenie okrężnicy.

Kiedy zaczynamy stosować zdrowszą dietę wegetariańską, zaczynamy dostarczać do naszych systemów więcej błonnika pokarmowego i nagle nasz układ trawienny zaczyna działać lepiej, Kiedy wyeliminujesz z diety wysokotłuszczowe mięso i przetworzoną żywność, znaczna część energii twojego ciała zostanie uwolniona od intensywnej pracy związanej z trawieniem tych pokarmów.

Wszystko staje się jaśniejsze – twoja krew, twoje narządy, twój umysł. Zaczynasz być bardziej świadomy toksycznej natury jedzenia, które spożywałeś wcześniej. Toksyczność jest o wiele większym problemem w dwudziestym wieku niż kiedykolwiek wcześniej. Istnieje wiele nowych i silniejszych chemikaliów, zanieczyszczenie powietrza i wody, promieniowanie i energia jądrowa.

Spożywamy nowe chemikalia, używamy więcej narkotyków wszelkiego rodzaju, jemy więcej cukru i rafinowanej żywności oraz codziennie nadużywamy różnych środków pobudzających i uspokajających.

Wzrosła również częstość występowania wielu chorób toksycznych. Rak i choroby układu krążenia to dwie główne z nich. Artretyzm, alergie, otyłość i wiele problemów skórnych to inne przypadłości już odkryte. Ponadto szeroki zakres objawów, takich jak bóle głowy, zmęczenie, bóle, kaszel, problemy żołądkowo-jelitowe i problemy z osłabieniem odporności, może być związanych z toksycznością.

Kiedy zaczynasz wegetariański plan żywieniowy, twoje ciało w końcu oczyszcza się ze szkodliwych skutków tych toksycznych pokarmów. Nie jedz mięsa a tym bardziej ssaków to szkodzi!

SKLEP CBD


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *